יום א', ב’ בניסן תשע”ח
דף הבית משולחן המנהלת מידע להורים טפסים וחוזרים גלריית תמונות חדר מורים יצירת קשר
לאחר חג הפורים התקיים לו שבוע החמ"ד המסורתי בכל רחבי הארץ.בשבוע המיוחד העצמנו את הערכים אותם אנו מלמדים את ילדי החמ"ד במהלך כל השנים. חמ"ד של תורה, אהבת ארץ ישראל, מצוינות, קליטת עלייה ועוד.כמו כן נערכה קבלת שבת מיוחדת עם קהילת ההורים, כנס מקהלות, סדנא לאפיית מצות וחידון על הלכות חג הפסח. בית החינוך ממ"ד אור השרון" מאחלת לכל המשפחות חג פסח כשר ושמח!
קרא עוד...
פורים שמח במשפחת "אור השרון". מצ"ב תמונות מהיום המיוחד.
קרא עוד...
ביום שני נערכה הפסקה פעילה בתחנות מקוריות וחוויתיות במוטיבים של חג הפורים. תודה למורה מירה על ההפעלות השונות וחוויית התלמידים והתלמידות בשילוב חינוך גופני עם חינוך לערכים.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ו היו מורים ליום אחד. היום נפתח בטקס ייחודי בו תלמידי כיתה ו' רשמו תכונות על המורים בחרוזים. לאחר מכן ישבו לאכול ארוחת צהריים בחדר המורים ונכנסו להעברת שיעור בכיתות השונות. הייתם מורים נהדרים!!!
קרא עוד...
זוגות ושלישיות של תלמידים הגיעו בתיאום מראש לבושים באותם בגדים כיאה ליום התאומים.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ו' ערכו קבלת שבת משמעותית עבור תלמידי בית הספר בהדרכת המחנכת אורה מדלעי. התלמידים ערכו מצגת, קריאה מוטעמת בתורה וסיימו בשירי שבת קודש.
קרא עוד...
ביום שישי נערך יריד מיוחד למכירת תחפושות. התלמידים והתלמידות התבקשו להביא תחפושות ואביזרים שאינם צריכים למכירה בו יקבלו בתמורה החזר כספי סמלי. תודה לכל ההורים והתלמידים שלקחו חלק פעיל ביום המיוחד!
קרא עוד...
כיתה ג' בשיעור צ'ופר בזכות הגעתם ליעד הכיתתי- הפעלה בפלסטלינה
קרא עוד...
ביום שישי נחגג יום ה- 100 (פעילות שיא במתמטיקה) ביריד מתמטיקה ענק וחוויתי בתחנות עם למידה משמעותית וחוויתית: תרגיל בתוך קערת קמח, גרפיטי עם נושאים שאהבנו ללמוד, שברים, תרגילי כפל ועוד... תודה למורה אבישי רכז מתמטיקה על העברת הפעילות על ידי תלמידי כיתתו.
קרא עוד...
מועצת לב השרון הגיעה לחגוג עם משפחת "אור השרון" את סדר טו בשבט.ראש המועצה מר עמיר ריטוב, סגנו יצחק ומחלקת החינוך בראשות גב' רונית רופא נהנו מקונצרט ייחודי ,מסדר טו בשבט בכיתה ד' ובשיעור ייחודי ומתוקשב באנגלית לכבוד חג האילנות.
קרא עוד...
בבית הספר נערך תרגיל כיבוי אש מטעם אחראי הביטחון במועצה עם תלמידי כיתות ה-ו שלמדו להשתמש במטף כיבוי האש בזמן התרגיל בנוסף ללימוד המעמיק של פיקוד העורף במהלך שבוע ימים.יישר-כח לאחראית הביטחון בבית הספר שהובילה את התרגיל ושאר התרגילים עבור ביטחון ילדינו- המורה דינה רוזנר.
קרא עוד...
וועד ההורים ארגן ביום שישי, יב' שבט ה'תשע"ו, ארוחת בוקר מיוחדת במינה לכל צוות בית הספר והפתעת יום-הולדת למנהלת יעל יקיר.בזמן שהצוות נהנה הורים לימדו בכיתות והפעילו את התלמידים בפעילויות שונות.תודה לכל ההורים על ההשקעה והערכה.משפחת ממ"ד "אור השרון"
קרא עוד...
ביום חמישי, יט' טבת ה'תשע"ו, התקיים ביקור פיקוח במוסיקה- מפקחת למוסיקה, מפקח בית החינוך ומנהלת מחלקת החינוך של המועצה האזורית "לב השרון". הביקור כלל הופעת תזמורת בית החינוך וכיתה מנגנת בכינור. המפקחים התרשמו מההספק הנפלא מתחילת השנה והתקדמות התלמידים במוסיקה. וראו צורך לציין בפני מנהיגת החינוך, גב' יעל יקיר, את התרשמותם מהביקור המוצלח. - מצו"ב סרטונים ותמונות
קרא עוד...
חמ"ד בקהילה- במסגרת חיזוק הקשר הבין דורי תלמידי כיתות א'-ג' בשיתוף וותיקי מושב תנובות, הסבים והסבתות של התלמידיםהוזמנו ליום פעילות מיוחד וחוויתי בנושא: "זהירות בדרכים" כולל המופע: "זה"ב מדור לדור" שיתקיים במועדון תנובות.התלמידים, הסבים, הסבתות וותיקי המושב נהנו מאד מההפעלה. תודה לרכזת הביטחון: המורה דינה רוזנר ולמחנכות א-ג על הובלת התלמידים ולימוד על שמירת הבטיחות בדרכים. ראו סרטון ותמונות מהפעילות החוויתית!
קרא עוד...
ביום שלישי, י' טבת, תענית עשרה בטבת, תלמידי ותלמידות הכיתות הבוגרות חנכו את הכיתות הצעירות ללימוד משותף על מהות תענית עשרה בטבת בדגש על הערך "עין טובה" - בטבת רואים את הטוב!
קרא עוד...
ביום שני, כה' כסלו, התקיימה פעילות מתמטית עם מוטיבים של חג החנוכה בכיתות.התלמידים והתלמידות נהנו מפעילות חווייתית וחשבו מחוץ לקופסא בעת פתירת בעיות מתמטיות שונות.תודה לרכז מתמטיקה- המורה אבישי כהן על הובלת הפעילות וקידום המצוינות בתחום.
קרא עוד...
במסגרת "לכל תלמיד תפקיד" מידי חודש אנו עורכים מפגש חונכות בין כיתה בוגרת לכיתה צעירה ללימוד משותף.תלמידי ותלמידות כיתה ו' חונכים את כיתה ג' תלמידי ותלמידות כיתה ה' חונכים את כיתה ב' ותלמידי ותלמידות כיתה ד' חונכים את כיתה ג'. בחודש כסלו, לפני היציאה לחג, התלמידים למדו על מהות החג, הלכות החג והתמקדו בנושא הגבורה.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שישי, כב' כסלו תשע"ו, התקיימה מסיבת חנוכה עבור הורי ותלמידי כיתות ד-ו.במסיבה התקיים קונצרט כינורות של תלמידי כיתה ג', מקהלת ותזמורת בית הספר ממ"ד "אור השרון" בניצוחה של המורה דינה.ולסיום חידון חנוכה אטרקטיבי בשילוב סלולריים חכמים.
קרא עוד...
ביום חמישי, כא' כסלו התשע"ו, נערכה מסיבת חנוכה לילדים והורים של כיתות א-ג.בתוכנית הערב התקיים מופע כינורות עם תלמידי כיתה ג' ותוכנית חווייתית בכיתות ע"י קרן-קרב.
קרא עוד...
בית החינוך ממ"ד "אור השרון" חרט על דגלו את המוטו: "קונצרט של ערכים" - חסד של ניגון ושמחה! לכבוד חג החנוכה הקרב ובא מקהלת ותזמורת בית הספר יצאו אל בית האבות בתנובות בשביל לשמח ולחזק את הקשר הבין-דורי בקהילה.תודה למורות דינה וניצה על הובלת התלמידים והתלמידות וביסוס הקשר הבין-דורי.
קרא עוד...
בית הספר דוגל בלמידה משמעותית-בכל תחומי החיים והלמידה. לקראת חג החנוכה אנו יוצאים בתחרות סביבונים נושאת פרסים בדגש על ערך ה"שונות".
קרא עוד...
תלמידי כיתות ה'-ו' בלימוד חברותא על פרשת השבוע
קרא עוד...
עמותת "ילדים שלנו" הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים, פנתה לציבור בבקשה לתרום מתנות לילדים המאושפזים בבית החולים, וקיבלה אלפי פניות מכל רחבי הארץ ואחת מן הפניות הייתה ממועצת "לב השרון" בשיתוף בתי הספר תחת רשות המועצה.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ד'-ו' ציינו את יום הניקיון הבינלאומי בניקיון חצר בית הספר.כמו-כן כל תלמידי הכיתות ניקו את כיתותיהם.
לכבוד חודש הרחמים והסליחות בזיקה לערך החודש "אמונה" נערך "בוקר התעוררות".התקיים מפגש בית-ספרי על חשיבות עניית ה"אמן".ולאחריה נערכו "סעודות אמנים" בכיתות.
תלמידי ותלמידות בית הספר הגרילו שם של תלמיד/ה מבית הספר וכתבו לו/ה אגרת ברכה לכבוד השנה החדשה.
קרא עוד...
יריד מטורף!!!!!! מבחר של תחנות מפעילות: חפש את המטמון, קליעה למטרה, גלגל המזל, פינת צילום ועוד... כמו כן יתקיימו דוכני מזון כמיטב המסורת הפורימית: פופקורן, פלאפל, נקניקיה בלחמנייה, עוגות ושתייה חמה וקרה. בואו בשמחה!!
קרא עוד...
בית החינוך ממ"ד אור השרון מעודד כתיבת סיפורים בנושא חופשי/ בזיקה לרב ולרבנית קפאח. בד' שבט נציג את כל סיפורי בית הספר ונערוך תחרות פנים בית ספרית. את הסיפורים המוצלחים ביותר נשלח לתחרות המחוזית. הסיפורים יועלו לאתר בית הספר ולאתר החמ"ד. פרטים אצל מורי השפה והרכזת אורה.
הנדון: הזמנה לאסיפת הורים אישית עם ילדיכם. הנכם מוזמנים לאסיפת הורים אישית - סיכום מחצית ראשונה. האסיפה תתקיים, אי"ה, ביום שלישי ,5.1.15,כד' טבת, החל מהשעה 15:00 מחנכת הכיתה תשלח לוח זמנים לאסיפה בדוא"ל. - מחנכות החל משעה: .15:00 - מורות מקצועיות ניתן לפגוש החל מהשעה: 16:00
קרא עוד...
הודעות חשובות
מהנעשה במשפחת ממ"ד "אור השרון"
פינת רב בית הספר
מדענים צעירים וחוקרים ב"אור השרון"
הנהגת תלמידים
חינוך מתוך אמונה
מבט לחודש
מרחבי כיתות
תרגיל למידה בשעת חירות תשע"ח
תחומי דעת
הספרייה שלנו
חידה שבועית
משולחנה של היועצת
קרן קרב
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
ארכיון תשע"ה
ארכיון תשעו